אם עשיתם תואר ראשון או שני תחומים כמו תעשייה וניהול, חשמל, מכונות, פלסטיקה וכדומה, יכול להיות שאתם צריכים להכיר את התוכנה שתצליח להפוך את העבודה שלכם להרבה יותר נוחה. התוכנה הזאת נקראת solidworks ואתם תראו שאם תכירו את התוכנה ותדעו איך להפיק ממנה את הטוב ביותר הרי שיהיה לכם גם נוח לעבוד איתה. אתם יכולים לעשות קורס שרטוט solidworks שבמסגרתו למעשה יכירו לכם את רזי התוכנה וילמדו אתכם איך לעבוד איתה, ואתם תראו שכבר מהרגע שבו תכניסו את השימוש בה לעבודתכם הכול יתנהל בצורה הרבה יותר יעילה.

כיצד תוכנה זו מייעלת את העבודה שלכם?

למעשה תוכנה זו מיועדת להפוך את עבודת הייצור להרבה יותר נוחה. היא מאפשרת זאת על ידי כך שיש בה למעשה פונקציות שמאפשרות לנהל פרויקט וגם לפקח עליו, והיא מאפשרת לכם אפילו לתכנן ולשרטט פרויקט בכל גודל. בעזרת קורס שרטוט solidworks אתם תלמדו איך לנצל כל פונקציה בתוכנה הזאת ואחרי שתתרגלו לעבוד איתה אתם תראו שיהיה לכם קשה מאוד לוותר עליה. למעשה התוכנה הפכה להיות כל כך שימושית עד כי יש מעצבים ומהנדסים רבים שלא שהיו יכולים לעבדו בלעדיה ובהחלט כדאי גם לכם לנסות להכיר אותה ואת היתרונות שלה. בעזרת התוכנה אפשר לנהל מידע ואפילו לחלוק אותו בין כל מנהלי הפרויקט כך שהיא מאפשרת לעבודה להיות הרבה יותר יעילה ונוחה.

מה לומדים בקורס?

בקורסים שקשורים לתוכנה הזאת לומדים דברים מעניינים ביותר, כאשר בראש ובראשונה המטרה היא כמובן להכיר את הפונקציות השונות של התוכנה. יתרה מכך, לומדים על שרטוט ועריכה של סקיצות ולומדים גם על ניהול ועריכת הרכבה. לומדים על נושאים כמו מהות השרטוט והדרך לבצע אותו בצורה הטובה ביותר וישנם גם שיעורים שעוסקים בשאלה של בניה ועריכת מודלים בתלת מימד. כל הדברים האלה הם כלים שיוכלו לעזור לכם להפוך את העבודה שלכם להרבה יותר יעילה ונוחה לביצוע, כך שחבל יהיה לוותר על זה אם הטכנולוגיה כבר קיימת ומאפשרת לנו לבצע את העבודות השונות בקלות רבה יותר.

 

תגיות: